Телефони для зв'язку
 (050) 315 9650
 (093) 744 4185
 (097) 630 1866
Зворотній зв'язок
 (097) 630 1866
 (097) 630 1866

Завжди актуальні - ці вафельні рушники!


Мабуть немає людини, яка б не погодилася, що найкращим помічником будь-якої господині на кухні є чистий кухонний рушник. Саме завдяки йому можна швидко перевести в порядок Вашу кухонну плиту, робочу поверхню на столі, дуже часто заміщає так потрібну в певний момент прихватку і, звичайно ж, застосовується для протирання посуду, овочів, фруктів і т.д. А якщо він підібрано ще зі смаком і в належній кухні забарвлення - то обов'язково додасть Вашій кухні деякий шарм та затишок. На підставі вищесказаного - без даної дрібниці Вам на кухні просто не обійтися. На сьогоднішній день ми робимо вибір серед безлічі різних кухонних рушників: це і бавовняні, і махрові, вироблені з натуральних волокон, які володіють завищеними показником поглинання ну і так далі і тому подібне. Втім, як і завжди, постійною залишається тільки класика, в даному випадку першість тримають саме вафельні рушники, які колись ще використовували і наші бабусі і прабабусі.

Особлива структура вафельного рушника

Вся їхня особливість прихована в формі полотна, яка нагадує всім нам відомі ласощі «Вафлі». Цю структуру матеріал отримує завдяки особливого переплетення ниток, що створює на її площині квадратики, розміром від 2 до 10 мм. Завдяки цій техніці плетіння волокон рушники стають дійсно дуже міцними і довговічними. Виготовлення таких рушників проходить в два етапи. На початку отримують дуже грубе полотно бежевого відтінку, яке в подальшому обов'язково проходить процес відбілювання і хімічної обробки. Згодом, ми отримуємо білий рушник з м'яким матеріалом. А оскільки однотонні білі вироби виглядають досить невесело, отриманий матеріал в подальшому декорують кольоровим принтом. Після чого тканину з нанесеною картинкою розрізають на необхідні шматочки, конкретних розмірів, а краї тканини обробляють щоб уникнути висмикування ниток. Вуаля! Вафельний рушники готовий зійти з конвеєра.

В інтернет-магазині Konfis Ви зможете знайти великий асортимент вафельних рушників для Вашого дому за дуже низькими цінами. Ми пропонуємо кухонні рушники тільки з натурального та високоякісного матеріалу.

Супутні Товари

ТОП Продаж