Телефони для зв'язку
 (050) 315 9650
 (093) 744 4185
 (097) 630 1866
Зворотній зв'язок
 (097) 630 1866
 (097) 630 1866

Історія створення кросівок


У рядках цієї статті Ви зможете зануритися в історію створення найпопулярнішого взуття в світі - кросівки, взуття, яка є в гардеробі практично будь-якої людини на сьогоднішній день. Найперше в світі спортивне взуття - це парусинові туфлі з каучукової підошвою. Період їх існування - XVIII століття н.е. Звичайно ж, дане взуття дуже відрізнялася від спортивного взуття, яка має місце бути зараз, в тому числі і за зручністю в носінні. Дане взуття було грубим та примітивним, щоб ви розуміли, кожну з пари туфель можна було надіти як на ліву, наприклад, так, і на праву ногу, при цьому ніякої різниці Ви не відчуєте. Але, лише тільки згодом довгих років удосконалень, а це і поява елементарної шнурівки, і зміни висоти до щиколотки, ми можемо розглядіти в них якусь подобу нинішнього спортивного взуття. Згодом, дане взуття стала комфортним, плавним, а найголовніше дійсно спортивним, в плані зручності. Людей, які одягали таке незвичайне взуття, порівнювали з сімейством «котячих» в плані тиші при ходьбі. Якраз цей факт і став джерелом назва цього взуття «snickers» - з англ. «Підкрадатися».

Уже окремим видом взуття кросівки стали в період між ХІХ і ХХ століттям. Якщо бути точним, то в 1917 році в США, не мало відома на той час компанія Convers випускає з конвеєра першу в світі пару кросівок, які були зроблені спеціально для гри в баскетбол. А вже з 1924 року, підхопивши вдалу ідею, їх почала випускати і в Європі фірма братів Дасслерів, яка з часом, в силу різних розбіжностей, розкололася і трансформувалася в дві окремі, думаю, дуже знайомі кожному з нас марки Adidas і Puma.

Конкуренція між брендами дуже велика за кожного окремого покупця. Обумовлено це тим, що затребуваність спортивного взуття стрімко зростає. Вибираючи інше за своєю манерою взуття - ми просто піддаємося під вплив тенденції моди. Але якщо говорити про зручність і комфорт, то кращого взуття Нам просто не знайти.

В магазині Konfis Ви зможете купити чоловічі та жіночі кросівки високої якості за низькими цінами.