Телефони для зв'язку
 (050) 315 9650
 (093) 744 4185
 (097) 630 1866
Зворотній зв'язок
 (097) 630 1866
 (097) 630 1866

Догляд за вафельними рушниками


Одним з найпопулярніших додаткових предметів в побуті є - рушник з вафельної тканини. Вафельні рушники найчастіше використовуються на кухні, тому що вони відрізняються високим показником вбирання вологи і жиру, високою швидкістю висихання і повною відсутністю ворсу, який може залишитися на поверхні після протирання. За рахунок великого розмаїття кольорів та візерунків такі рушники відмінно вписуються в будь-який інтер'єр кухні.

Вафельні серветки виготовляються з 100% натуральних, гіпоалергенних матеріалів і завдяки особливому «вафельному» плетінню, вони дуже міцні і зберігають свою новизну тривалий час. Домашній текстиль з вафельної тканини не вимагає особливого догляду і тому при мінімальних зусиллях можна добитися щоб такі рушники служили Вам досить довго:

  • Порошок для прання можна використовувати будь-який;

  • Кольорові вафельні вироби можна прати як вручну, так і в пральній машині при температурі води не вище 40°С без додавання будь-яких відбілювачів;

  • Білі рушники можна прати так само вручну або в пральній машині при температурі не вище 60°С з додаванням відбілювача;

  • Сушити такі вироби можна як природним шляхом, так і за допомогою електросушарок;

  • Щоб запобігти швидкому забрудненню такого типу текстилю після прання і сушіння його необхідно пропрасувати гарячою праскою при температурі нагріву не вище 200°С.

Якщо Ви будете дотримуватися таких нескладних правил вафельні рушники за рахунок своєї щільної структури будуть Вам «допомагати» і збережуть свій первозданний вигляд великий проміжок часу. Інтернет-магазин Konfis пропонує великий асортимент кухонного текстилю різних розмірів за дуже низькими цінами. Також для постійних клієнтів і оптових покупців діє Дисконтна програма.

Супутні Товари